Ferrari F360 driving experience

Paldies lieliskajam Zaķim par doto iespēju izgāzt ar īstu Ferrari F360. 3.8L V8 dzinējs ar 400 zirgspēkiem un Flappy-pedal ātrumkārbu. Tiesa gan brauciens bija domāts ikdienas cilvēkam no ielas un mašīnu līdz limitam notestēt instruktors neļāva. Bet ir jau arī skaidrs, ka pašam nenosaskaitot naudu, lai tādu iegādātos uz neko vairāk cerēt arī nevar.

Ar neko šitik jaudīgu nebiju vēl braucis. Kaifs tika noķerts pamatīgs un pat stiprais lietus, kas uznāca tieši pirms mana brauciena, šo faktu nemazina. Nekad arī nebiju braucis ar kārbu, kurai ātrumus pārslēdz ar maziem plastmasas pedāļiem pie stūres – nu gluži kā RBR ;) Kloķēt kloķi nepareizajā pusē noteikti nebūtu foršāk, lai arī manas škodas DSG divsajūgu kārba ātrumus slēdz ātrāk.

Bija arī viens moments, kad braucot ar aptuveni 160 kmh (100 mph) un bremzējot pirms līkuma mašīnai sākās akvaplanēšana un instruktors sagrāba stūri, lai noturētu spēkratu taisni! Tā esot viņu normāla prakse, lai nabaga es nesāktu paniku :) Video – ap 6:00 minūti.

Nu ko vēl viens ķeksītis ir ;) Izbaudiet!

Vēl dažas bildes šeit

Tags: ,

Comments are closed.